Galop Fest 28.04.2024

Serdecznie zapraszamy na Galopfest na Torze Służewiec w Warszawie w dn. 28.04.2024r. organizowane przez SKS Horsy Team!

Miejsce:Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie (TWKS) przy ul. Puławskiej 266
Termin:28.04.2024r.
Godziny:planowane 11.00 – 17.00
Koszt jednego konkursu wynosi 60 pln.

28.04.2024 to dzień w którym bawimy się na konkursach cross oraz ćwiczymy Ujeżdżenie przed konkursami Ujeżdżenie, które odbędą się 18.05.2024 przy okazji Ligii Hobby Horse.

Obowiązują zapisy online.

Tego dnia planowane są konkursy:

TOR Nr 1.

  • Konkurs cross I 30-40 cm przeznaczony dla dzieci z roczników 2016-2019
  • Konkurs cross II 30-50 cm przeznaczony dla dzieci z rocznika 2014-2015
  • Konkurs cross III 30-60 cm przeznaczony dla dzieci z rocznika 2009-2013

W konkursach cross I-III oceniane będą czas oraz dokładność przejazdu. Zwycięża zawodnik, który pokona parkur w najkrótszym czasie z najmniejszą liczbą błędów.

TOR Nr 2.

Tego dnia będzie udostępniony parkour przygotowany do konkursu Ujeżdżenie. Program konkursowy oraz plan parkouru do pobrania w zakładce dokumenty!!! Tor udostępniony bez zapisów online.

Szczegółowe zasady, opis oraz punktację i przyznawane punkty karne można znaleźć w regulaminie zawodów (zakładka dokumenty).

Uczestnictwo

Impreza ma charakter otwarty. Udział w zawodach jest płatny. W rozgrywkach Hobby Horse wziąć udział mogą dzieci w wieku od lat 5 niezależnie od stopnia umiejętności i wytrenowania, za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. W czasie trwania rozgrywek dzieci i młodzież do 18r.ż powinny pozostać pod opieką osoby dorosłej – rodzica, opiekuna prawnego lub opiekuna.

Dokonując zapisu uczestnika na rozgrywki, rodzic/opiekun prawny jest świadomy przetwarzania jego danych osobowych dla celów organizacji i przeprowadzenia rozgrywek oświadcza, iż zapoznał się z klauzulą informacyjną RODO i z regulaminem zawodów.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

  • dokonanie zgłoszenia przez formularz na stronie b4sportonline.pl lub stacjonarnie w dniu rozgrywek. Do opłat stacjonarnych doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 20 zł,
  • dokonanie opłaty za udział w rozgrywkach Hobby Horse najpóźniej na 7 dni przed startem,
  • zgłoszenia stacjonarne dokonywane będą tylko w przypadku wolnych miejsc niewykorzystanych w zapisach internetowych,
  • zgoda rodzica lub opiekuna na udział osoby niepełnoletniej w zawodach Hobby Horse i wykorzystanie wizerunku osoby niepełnoletniej utrwalonego w związku z rozgrywkami,
  • akceptacja regulaminu,
  • wyrażenie zgody na udostępnienie danych osobowych m.in. w celach marketingowych, na potrzeby Toru Służewiec i SKS Horsy Team,
  • jeżeli Regulamin Dnia Wyścigowego zaznacza, że teren na którym rozgrywane są Hobby Horse jest strefą płatną, warunkiem uczestnictwa w Hobby Horse jest wykupienie biletu wstępu na teren wyścigów.

Program imprezy będzie przekazany min. 3 dni przed zawodami po ustaleniu przez organizatora list startowych. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu zawodów w przypadku braku minimalnej ilości zgłoszeń. Godzina rozpoczęcia konkursów jest godziną orientacyjna i rozpoczęcie konkursu może ulec przesunięciom.

W razie pytań służymy pomocą

Kontakt: biuro@horsy.com.pl

tel. 606 466 120lub 513 920 178

Pozdrawiamy,
SKS Horsy Team

Wszystkie informacje dostępne są pod adresem:
https://b4sportonline.pl/hobby_horse/galopfest_28_04_2024